Bescherm je kleine kanjer tegen schadelijke zonnestralen met de Bugaboo Parasol+.
| Product gewicht | 0.5 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 5.50 cm |
| Verpakking hoogte | 4.90 cm |
| Verpakking lengte | 71.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8717447524335 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol in de verpakkinh |
| Kleur | Pine Green |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|