| Verpakking breedte | 5 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.60 cm |
| Verpakking lengte | 72 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 8717447091417 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol in de verpakkinh |
| Kleur | Fresh White |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikant Naam | Bugaboo |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|