| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 500 g |
| Product hoogte | 49 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 500 g |
| EAN | 8785260795560 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | - |
| Kleur | Zand |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester, Kunststof, Metaal |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|