| Verpakking breedte | 20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| EAN | 8718213014432 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Mutsy EVO kinderwagen parasol |
| Kleur | Fishbone Moonrock, Donkerblauw |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|