| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.4 kg |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 85 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 8717385426609 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol |
| Kleur | Mid Grey |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Titaniumbaby |
|---|
| Taal handleiding | Universeel, Nederlands |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|