Parasol voor de Mutsy Icon kinderwagen in de kleur Leisure Fjord.
Deze parasol beschermt je kindje tegen de felle zonnestralen.
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 500 g |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8718213021256 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol |
| Kleur | Leisure Fjord |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|