Parasol (koningsblauw) bijpassend bij de Bugaboo kinderwagens.
| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product lengte | 65 cm |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 65 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 8717447030652 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol in de verpakkinh |
| Kleur | zilver |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|