| Product breedte | 68 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.4 kg |
| Product hoogte | 72.50 cm |
| Product lengte | 68 cm |
| Verpakking breedte | 12.90 cm |
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 52.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| EAN | 8712930156031 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Parasol |
| Kleur | Essential Black |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Maxi-Cosi |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|