| Product gewicht | 0 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 5.80 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 72.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
| EAN | 8717447076094 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol in de verpakkinh |
| Kleur | Hemelsblauw |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|