| Product breedte | 8 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 500 kg |
| Product hoogte | 58 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 5420007106195 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Parasol |
| Kleur | Camel |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|