| Product breedte | 72 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.2 kg |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 11.60 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 51.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 8718531443730 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | zilver, Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|