| Product breedte | 72 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.2 kg |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 12.10 cm |
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 53.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| EAN | 8718531443716 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|