| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.4500 kg |
| Verpakking breedte | 13.30 cm |
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 53 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.56 kg |
| EAN | 8058664041848 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy, Buggy en kinderwagen, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|