Sit back and relax De GO maxi RS (Reclinable System) voor framebevestiging is een trendy fietszitje in pastelkleuren met een uniek kantelmechanisme waardoor je het zitje snel een eenvoudig in een slaapstand kan brengen terwijl het kind in het fietsstoeltje zit. De Go heeft een lichaamsomsluitend ontwerp en een dubbelwandige constructie voor extra veiligheid in landen waar de fiets-infrastructuur niet zo uitgebreid is als in Nederland. Frame mount
| Verpakking breedte | 410 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 330 mm |
| Verpakking lengte | 900 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6580 g |
| EAN | 5604415143632 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Kleur | Teal |
|---|---|
| Materiaal | N.v.t. |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Type fietsgereedschap | Gereedschapsset |
|---|