Of je nu een ervaren fietser bent of net begint, bij ons vind je alles wat je nodig hebt voor een veilige en comfortabele fietstocht. Van stevige sloten tot handige accessoires en comfortabele kleding, wij hebben het allemaal.
Waarom kiezen voor ons?| Product hoogte | 0 cm |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 350 mm |
| Verpakking hoogte | 260 mm |
| Verpakking lengte | 620 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2300 g |
| EAN | 5604415027765 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Verpakkingsinhoud | Fietsstoeltje Bilby Junior, Gebruiksaanwijzing. |
| Kleur | Onbekend |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans |
|---|
| Verstelbare voetensteun |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 1 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Framebevestiging |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |