Materiaal
Dit aankleedkussenhoes is gemaakt van katoen en afkomstig uit de populaire Wafel collectie. Deze hoes is verkrijgbaar in meerdere kleuren en gebaseerd op de laatste interieurtrends. De stof van katoen in wafelreliëf is een stoere uitvoering van de old school retro wafeldekens uit de seventies.
Gebruik
Een aankleedkussenhoes zorgt voor gemak bij het verschonen en comfort voor je kleintje. Door het gladde oppervlak van het aankleedkussen gebruik je deze meestal niet zonder aankleedkussenhoes. Omdat een aankleedkussenhoes bij uitstek een product is dat vaak gewassen zal worden, zijn alle hoezen die Koeka maakt voor aankleedkussens machinewasbaar. Een ongelukje is namelijk zo gebeurd dus meerdere hoezen is geen overbodige luxe! Check voor een mooi aansluitende aankleedkussenhoes de afmeting van je aankleedkussen. Deze hoes voor het verschoningskussen heeft als afmeting 45x73 cm en past perfect om het aankleedkussen Time to Change van Koeka. De bevestiging van de overtrek is vergelijkbaar met die van een hoeslaken. Je trekt hem gemakkelijk om je verschoningskussen heen en de hoes trekt zichzelf strak door het elastiek aan de onderzijde.
Alles op een rijtje
| Product breedte | 48 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| EAN | 8718276202111 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Kleur | wave |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |