| Product breedte | 73 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| EAN | 8718276217412 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 aankleedkussenhoes |
| Kleur | Lichtgroen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |