Materiaal
Deze voetenzak voor autostoel 0+ en Maxi-Cosi is gemaakt van katoen en gevoerd met warme, zachte teddy. De populaire wafelstof van Koeka is een echte bestseller en verkrijgbaar in verschillende kleuren. De designers laten zich inspireren door de laatste interieurtrends zodat de kleuren van de voetenzakken daarbij aansluiten.
Gebruik
Een voetenzak met teddy houdt je kleintje lekker warm als je in de koudere maanden naar buiten gaat. Deze voetenzak is eenvoudig te openen met een rits en de bovenkant kun je omslaan en vastzetten met veilige drukkers. Voor extra warmte en comfort kan je door middel van een klittenbandsluiting aan de bovenzijde een hoodie vormen.
Keuzehulp
Deze voetenzak is geschikt voor een autostoel 0+ of Maxi-Cosi met een driepuntsgordel. Om te kijken of de voetenzak in jouw autostoel past, heeft Koeka een ‘fitting overview’ samengesteld. Deze keuzehulp vind je tussen de afbeeldingen.
Alles op een rijtje
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 22.30 cm |
| Verpakking hoogte | 13.80 cm |
| Verpakking lengte | 28.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.57 kg |
| EAN | 8718276202227 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Kleur | lichtbruin |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Taal handleiding | Frans, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| TOG-waarde | 6 |
| Type gordel | 3-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|