| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| EAN | 8720512369687 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Zomervoetenzak 0+ autostoel Breeze warm linen |
| Kleur | Warm Linen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Flanel |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Zomer |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|