Je kleintje is helemaal klaar voor zonnige dagen met de zonnebril van Konges Slojd. De brillen zijn super cool en erg praktisch tijdens de zonnige uren. Met een schattig montuur met mini dierenoortjes. De zonnebril heeft een UV-filter categorie 3. Ofwel de bril geeft een bescherming tot 92% van het licht. Daardoor is de bril geschikt bij helder weer met veel zonlicht. Deze zonnebril is geschikt voor kinderen van 1,5 tot 3 jaar.
Kenmerken
• Mini kinder maat: 12,4 cm| Product breedte | 0 cm |
|---|
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 5712982742667 |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 0 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 maand |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | Geen bescherming |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 0 mm |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 0 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Kleur frame | Multi |
| Spiegelend |