Laat de zon maar komen! Met de kinderzonnebril van het Deense merk Konges Sløjd zijn kinderen helemaal klaar voor de lente en zomer.
De gepolariseerde brillenglazen hebben UV filter categorie 3. Dit betekent dat tot 92% van het licht wordt geabsorbeerd wat de bril geschikt maakt voor helder weer met veel zonlicht, aan het water of in de bergen.
Bloemvormige zonnebril ontworpen met gepolariseerd.
100% UV-bescherming, categorie 3
CE, ISO 12312
TPEE (100% Thermoplastisch polyether Ester Elastomeer.
Mini kindermaat: 12,4 cm
| Product breedte | 12.40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.2 kg |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5715404108430 |
| Verpakkingsinhoud | 1 keer de zonnebril, brillenkoker en luxe verpakkingsdoos |
| Pasvorm | Breed |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 20 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 25 mm |
| Lijn | Konges Slojd zonnebrillen |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 120 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| Brilopties | Geen opties |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur frame | Bruin |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Flower glasses |
| Spiegelend |