Met de hippe Izipizi Zonnebril loopt je kindje er altijd stijlvol bij. De zonnebril helpt bij de bescherming van de ogen van je kindje bij de felle zon. Ideaal voor op vakantie, op het strand, op de fiets of zelfs tijdens wintersport. De bandjes van de zonnebril zorgen ervoor dat de zonnebril lekker zit en ook door de maanden heen meegroeit met je kindje. Bij de zonnebril wordt een bandje meegeleverd om de zonnebril extra stevigheid te bieden. Aan de Europese veiligheidseisen is voldaan.
Eigenschappen
- Biedt bescherming aan de ogen van je kindje
- 100% UV-bescherming
- Gemaakt van sterk en flexibel materiaal
- Hoog draagcomfort
- Ideaal voor de zonnige zomermaanden
- Geschikt van 0-12 maanden
- Hoofdomvang 34-41 cm
- Breedte: 10,1 cm
- Voorzien van een stijlvol ontwerp
| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 101 mm |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 3701210422428 |
| Verpakkingsinhoud | Een zonnebril met een bandje |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 0 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 0 mm |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 0 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Geen opties |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Roze |
| Kleur lenzen | Bruin |
| Model | Baby Hibiscus Rose |
| Spiegelend |