| Verpakking breedte | 139 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 189 mm |
| Verpakkingsgewicht | 349 g |
| EAN | 8809088141757 |
|---|
| Fabrikant Naam | SNIBBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|