| Verpakking breedte | 162 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 72 mm |
| Verpakking lengte | 272 mm |
| Verpakkingsgewicht | 354 g |
| EAN | 4511890219015 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | n.vt. |
| Verpakkingsinhoud | Losse zwarte Kussen |
| Kleur | Kurumi Brown |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |