| Product breedte | 16 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 42 cm |
| Product lengte | 28 cm |
| Verpakking breedte | 37 cm |
| Verpakking hoogte | 11.90 cm |
| Verpakking lengte | 45.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.82 kg |
| EAN | 4042183420455 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x luiertas |
| Kleur | kaneel |
|---|---|
| Materiaal | 50-100% gerecycled polyester |
| Fabrikant Naam | Lässig GmbH |
|---|
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |