| Product hoogte | 11 cm |
|---|---|
| Product lengte | 7 cm |
| Verpakking breedte | 96 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 157 mm |
| Verpakkingsgewicht | 48 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8424678905320 |
| Verpakkingsinhoud | 1 bijtring |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | EN71 |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|