| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 1 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 1 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| EAN | 5413255082069 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Badcape |
| Kleur | Turqoise |
|---|---|
| Materiaal | Badstof, Katoen |
| Materiaalbeschrijving | Badstof;Katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |