De Amber 2 in 1 kinderwagen is comfort en veiligheid in een elegante stijl. Een set bestaande uit een kinderwagen en een gondel staat garant voor comfort zowel tijdens wandelingen in de omgeving als langere reizen met je baby. De kuipstoel in combinatie met het frame zorgen voor een grote veelzijdigheid en de mogelijkheid om elk moment samen te vieren.
Het zitje kan naar voren of naar achteren worden gemonteerd - zodat de baby, afhankelijk van zijn stemming en behoeften, de omgeving kan observeren of oogcontact kan houden met zijn ouders.
Om ervoor te zorgen dat de baby altijd comfortabel is, is de kinderwagen uitgerust met een handig verstelsysteem - een drietraps mechanisme stelt u in staat om de positie van liggend naar zittend te veranderen. Het kind kan zowel genieten van een lekker dutje als nieuwsgierig de wereld om hem heen observeren.
De voetensteun kan in drie comfortabele standen worden gezet, wat comfort biedt voor een kleine passagier. De voetensteun is gemakkelijk schoon te houden - veeg hem gewoon af met een doek.
Het luifel in de Amber kinderwagen is groter en langer dan in andere kinderwagens, waardoor het de baby niet alleen beter beschermt tegen wind, regen en zon, maar hem ook meer ruimte geeft. Met behulp van een transparant venster kan de ouder op elk moment controleren of de baby iets mist. Het gaas in het raam zorgt voor een uitstekende ventilatie. Het dak is ook bekleed met UPF 50+ materiaal dat UV-stralen reflecteert, wat zorgt voor de juiste temperatuur in de cabine.
De Amber kinderwagen is uitgerust met een eenvoudig opvouwsysteem tot een compact formaat, waardoor hij niet veel ruimte in beslag neemt tijdens het opbergen. Dankzij de eenvoudige en snelle montage van de "klik"-wielen kunt u ze in een paar seconden van het frame losmaken, waardoor de in beslag genomen ruimte verder wordt verminderd. Het dubbele vouwsysteem en de vergrendeling tegen spontaan vouwen verhogen het veiligheidsniveau. Het lage gewicht van de kinderwagen maakt hem zeer mobiel, zodat hij gemakkelijk kan worden verplaatst of de trap op kan worden gedragen.
Om tegemoet te komen aan het comfort van ouders, kan de Amber-kinderwagen ook gemakkelijk en snel worden opgevouwen tot een compact formaat met een stoel in de rijrichting. Dankzij deze functie en de even snelle demontage kun je direct na het uit de kofferbak halen van de kinderwagen aan een recreatieve wandeling beginnen!
Dankzij de 5-traps verstelling van het handvat is het rijden met de kinderwagen comfortabel voor zowel lange als kortere ouders.
Een ruime mand biedt plaats aan alle benodigde verzorgingsaccessoires en het favoriete speelgoed van de baby. Het is ook perfect om te winkelen.
Onder de voetensteun zit een speciaal vak voor een klamboe of regenhoes.
Gemakkelijk verstelbare banden - gemakkelijke toegang
Volledig comfort
De veiligheidsbeugel kan aan elke kant snel worden losgemaakt en opzij worden geklapt voor een comfortabele positionering van het kind. Hierdoor is het niet nodig om aan de structuur te "bevestigen" en de hoofdband volledig te verwijderen - uw tijd is het belangrijkste!
Ze zorgen voor meer veiligheid tijdens het rijden. Extra kussens verhogen het reiscomfort en voorkomen schuren van de gevoelige huid van het kind.
| Product breedte | 90 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 14.5 kg |
| Product hoogte | 102 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 85 cm |
| Verpakking lengte | 38 cm |
| Verpakkingsgewicht | 16.50 kg |
| EAN | 5903771703239 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | Kinderwagenbak, Opblaasbare wielen, reiswieg, reiswiegbodem, matras, reiswieghoes, kinderwagenzitje, voetenzak, regenhoes (universeel voor de reiswieg en de kinderwagen), muggennet (universeel voor de reiswieg en de kinderwagen), reiswiegadapters, reiswiegtas, aankleedkussen, anti-kras framebeschermer, matras met vulling |
| Kleur | Dreamin |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg en autostoeltje |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Wandelwagen, reiswieg, drager |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 90 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 114 cm |
| Product lengte ingeklapt | 38 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 90 cm |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 4 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 60 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 90 cm |