| Product breedte | 59.5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11.6 kg |
| Product hoogte | 108.5 cm |
| Product lengte | 96.5 cm |
| Verpakking breedte | 53.50 cm |
| Verpakking hoogte | 66.90 cm |
| Verpakking lengte | 38 cm |
| Verpakkingsgewicht | 15.63 kg |
| EAN | 3220660325627 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Regenhoes Boodschappenmand Zonnekap Parasolclip Veiligheidsbeugel 4 wielen Kinderwagen Zitverkleiner Aansluitingen |
| Kleur | Essential Graphite |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | Maxi-Cosi |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Regelt de luchtstroom Schokabsorberende wielen XXL boodschappenmand Magische gordel |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 44.80 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 108.50 cm |
| Product lengte ingeklapt | 67 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 96.50 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 8 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 59.50 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 59.50 cm |