De Lionelo Astrid i-Size autostoel is de ideale keuze voor de eerste drager van een pasgeborene. Het model voldoet aan de nieuwste R129 norm en voldoet daarmee aan de strengste veiligheidsnormen.
De drager is ontworpen voor kinderen in de groeigroep 40-87 cm. De Astrid i-Size is uitgerust met speciale veiligheidssystemen om je kind tijdens de reis te beschermen, terwijl slimme designoplossingen voor comfort zorgen.
Dit model is ontworpen om achterwaarts gericht geïnstalleerd te worden en is voorzien van 3-punts veiligheidsgordels en een verstelbare hoofdsteun voor hoge bescherming en comfort.
Het zitje is compatibel met universele kinderwagenadapters en een ISOFIX basis, die apart verkrijgbaar is.
De schaal is gemaakt van PP-kunststof, versterkt met EPP-kunststof.
EPP lijkt op polystyreen, maar heeft veel betere fysische en chemische eigenschappen - het is extreem sterk en vervormt niet. Bovendien is het erg licht, waardoor de stoel comfortabel is voor dagelijks gebruik. Het EPP-materiaal is ook recyclebaar.
De Astrid i-Size heeft een prestigieuze award gekregen in tests die door het Duitse ADAC-instituut zijn uitgevoerd. In de veiligheidstest scoorde de autostoel maar liefst 5 sterren, wat de hoogst mogelijke score is. Omdat het kinderzitje zowel op autogordels als op een apart verkrijgbare basis kan worden vastgemaakt, zijn er twee aparte tests uitgevoerd, afhankelijk van de gebruikte bevestigingsmethode. Dankzij de geavanceerde beschermingsoplossingen heeft de Astrid i-Size het maximale aantal sterrenverdiend, ongeacht de montagemethode. De kinderzitjes die door ADAC worden getest, ondergaan 4 testfasen waarbij ze worden gecontroleerd op veiligheid, bediening, ergonomie en chemische inhoud. Het is echter goed om in gedachten te houden dat de scores worden opgeteld volgens de Duitse schaal, wat betekent dat hoe lager de gemiddelde toegekende score, hoe beter. De totaalscore voor de Astrid i-Size was maar liefst 2,2 punten, oftewel 4 sterren!
De hoofdsteun van Memory Foam beschermt het gevoelige hoofd en de nek van je kind - dankzij de hoge veerkracht absorbeert het zeer goed spanning.
Garandeert veiligheid bij aanrijdingen van opzij, de meest voorkomende soort aanrijding naast een frontale botsing. De robuuste zitschaal beschermt de schouderring, romp en heupen van het kind.
Kan vrij worden aangepast aan de lichaamsstructuur van het kind. Biedt maximale veiligheid. De Holmebergs klikgesp garandeert een uitstekende duurzaamheid.
Dri-Seat inlegzool - Zorgt voor voldoende luchtcirculatie.
Reducerende inzet met lumbaal inzetstuk - Door het zitje te laten zweven, garandeert het een anatomisch correcte positie voor het kind.
Hoogteverstelling hoofdsteun geïntegreerd met gordelverstelling - Hiermee kan de hoofdsteun tot 7 cm worden versteld.
Beschermende gordelkussentjes - Beschermen de tere huid van je kind tegen schaafwonden.
Groeit mee met je kind - Dankzij de verstelbare hoofdsteun en het verwijderbare verhogingskussen kun je het zitje eenvoudig aanpassen aan de huidige behoeften van je kind.
KIT:
AFMETINGEN:
GEWICHT:
WAARSCHUWING! Bij montage met achterwaarts gerichte autostoel gebruik de stoel niet waar de voorste airbag actief is.
| Product breedte | 12 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 4 kg |
| Product hoogte | 59.50 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Verpakking breedte | 37 cm |
| Verpakking hoogte | 71 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| EAN | 5903771725002 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Autostoel |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Roze, SET |
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Universeel, Nederlands |
|---|
| Introductie | 2026 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 13 kg |
| Score ANWB test | Zeer goed (++) |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 87 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 40 cm |