Lionelo Babyline 9.1 is een geavanceerde elektronische babyfoon voorzien van tweerichtingsverkeer die het beeld tegelijkertijd naar een 5-inch scherm van de ontvanger en via een app doorgeeft. Hiermee is het mogelijk om het kindje op meerdere schermen in veel kamers tegelijk te bekijken en om zich vrij door het huis te bewegen of toezicht bv. vanuit zowel thuis als op kantoor te houden. De elektronische babyfoon heeft een indrukwekkend bereik– tot 50 meter binnenshuis en zelfs tot 300 meter buitenshuis voor de ontvanger met een schertm en via de app zonder beperkingen!
Het registreert beelden in Full HD-kwaliteit. De samenstelling bestaat uit een 360° camera en een intuïtieve ontvanger met een 5-inch scherm, en wordt ondersteund door de speciale Lionelo Smart-app met een slim meldingssysteem. Het informeert de ouder bv. wanneer de temperatuur of vochtigheid in de kamer buiten het eerder ingestelde bereik valt, maar herinnert ook aan voedingstijd.
De 360° draaibare camera kan op afstand worden bediend, hieree is de volledige controle over het gezichtsveld. Als het kindje besluit om zich buiten het gezichtsveld van de camera te begeven, kan de camera hem automatisch volgen. Met de ingebouwde bewegings- en geluidsensoren wordt de kinderverzorging eenvoudiger. Voorgeïnstalleerde slaapliedjes, witte ruis en kalmerende geluiden ondersteunen het in slaap vallen en met de tweerichtingscommunicatie is het mogelijk om tegen het kind te praten en zijn geluiden te luisteren.
Het apparaat biedt een vloeiend beeld en geluid zonder vertraging. 's Nachts en zonder dat extra licht, biedt de camera goed zicht tot 5 meter en de diode aan de voorkant van de camera kan worden uitgeschakeld wat voorkomt dat het kind wakker wordt. De batterij werkt tot 8 uur op één lading.
Gelijktijdig verzenden van het beeld naar de ontvanger en via de app.
Met het apparaat is de gelijktijdige weergave van het beeld op het scherm van de ontvanger en via de app mogelijk. Zo kan je het kindje vanaf verschillende apparaten en kamers in de gaten houden waardoor het veel gemakkelijker is om door het huis te bewegen.
Indrukwekkend aanbod
Via de app kan je het kindje vanuit elke plek ter wereld observeren, alles wat je nodig hebt is toegang tot internet. Het bereik van de ontvanger is tot 50 meter binnenshuis en tot 300 meter buitenshuis, afhankelijk van het type bouw, aanwezige apparaten, terrein- en weersomstandigheden, etc. Met de 2,6 meter lange kabels is het makkelijk het gebruik van de ontvanger tijdens het opladen te gebruiker en ermee is het ook de montage van de camera op de gewenste plek mogelijk.
Full HD-camera
De camera registreert het beeld in Full HD-resolutie Het is ook de opname van beelden van deze kwaliteit op een SD-kaart mogelijk.
Tracking van het kindje; bewegings- en geluidssensoren
Wil het kindje het gezichtsveld van de camera verlaten? De camera kan hem automatisch volgen! Kies gewoon die functie in de app. Het systeem reageert ook automatisch op beweging en geluid in de omgeving van het kind waarbij het het scherm van de ontvanger activeert of meldingen via de app verstuurt. Zo weet de ouder altijd wanneer er iets aan de hand is.
Kalmerende geluiden en slaapliedjes
Het apparaat ondersteunt het kalmeren van het kind De voorgeïnstalleerd slaapliedjes, witte ruis of natuurgeluiden helpen het kindje te kalmeren.
Tweerichtingsspraak
Met de functie voor weewegcommunicatie is het mogelijk niet alleen naar het kind te luisteren, maar ook om zonder vertraging tegen het kind te praten. Het kindje kalmeert sneller wanneer hij bekende stemmen kan horen.
Alarm en herinneringen voor babyvoeding
De babyfoon informeert de ouder over veranderingen in de temperatuur of luchtvochtigheid in de kamer als deze de vooraf ingestelde waarden overschrijden Het herinnert het aan het voeden wat de dagelijkse verzorging vergemakkelijkt.
| Product breedte | 8.3 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 400 g |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 185 mm |
| Verpakking hoogte | 113 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 786 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5903771708999 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | misbruik |
| Verpakkingsinhoud | Draaiende camera - Ontvanger - Voeding 5V / 1A - Voeding 5V / 1A - USB-C camerakabel 2,6 m - USB-C kabel ontvanger 2,6m - 2x schroeven en pluggen om de camera aan de muur te bevestigen - Montagesjabloon |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Dual Mode |
| Kleur | 9.1, Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Introductiejaar | 2024 |
|---|---|
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
| Introductie | 2026 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | iOS, Android |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist | Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Camera, Adapter |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Stand-by tijd | n/d |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | 3,5 inch |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 5 in |
| Bereik binnenhuis | 40 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 10 m |