De Lionelo Braam Air i-Size is een innovatieve 4-in-1 autostoel die voldoet aan de strenge R129-norm. Geschikt voor kinderen van 40 tot 150 cm, biedt deze autostoel veiligheid en comfort gedurende de hele periode dat een autostoel nodig is. Installatie gebeurt via het ISOFIX-systeem en een stabilisatiepoot, en de stoel kan zowel voorwaarts als achterwaarts worden gericht, afhankelijk van de lengte van het kind. De naam "Braam Air" verwijst naar het geavanceerde Air Flow-systeem, dat een ventilator gebruikt, aangedreven door de sigarettenaansteker van de auto, om voor een goede luchtcirculatie te zorgen. Ventilatieopeningen en Dri-Seat netmateriaal voorkomen zweten van uw kindje. De Memory Foam hoofdsteun en het geavanceerde SideProtect-systeem garanderen maximale veiligheid.
De Lionelo Braam Air i-Size voldoet aan de R129-norm en is goedgekeurd door Europese testcentra na succesvolle crashtests. De autostoel heeft geavanceerde veiligheidssystemen zoals de Memory Foam hoofdsteun en de met stalen elementen versterkte schaal die de structurele integriteit waarborgen. Het Side Protect systeem biedt extra zijdelingse bescherming.
Installatie is eenvoudig met het ISOFIX-systeem en de stabilisatiepoot. Indicatoren veranderen van rood naar groen om aan te geven dat de autostoel correct is geïnstalleerd. De stoel kan zowel voorwaarts als achterwaarts worden gebruikt, en garandeert dat kinderen tot 105 cm in de achterwaartse positie kunnen reizen.
Het geavanceerde Air Flow ventilatiesysteem zorgt met een ingebouwde ventilator voor constante luchtcirculatie. Dit systeem voorkomt zweten door de lucht naar buiten te trekken en te laten circuleren via ventilatieopeningen in de behuizing.
Dankzij de 360° EasyTurn base is het eenvoudig om het kind in en uit de autostoel te halen. Het anti-rotatieframe zorgt voor een stabiele installatie en de magnetische houders maken het vastmaken en losmaken van het kind gemakkelijk.
De brede zitting met EPE-schuim zorgt voor comfort, zelfs op lange ritten. De optimale hoek van de autostoel in de achterwaartse stand biedt comfort voor jonge kinderen. Met vijf standen voor de rugleuning en een beschermingssysteem voor schouderbanden en centrale gesp wordt schuren van de tere huid voorkomen.
De hoofdsteunverstelling met 14 standen is geïntegreerd met de gordelaanpassing, waardoor de zitpositie eenvoudig aan de behoeften van het kind kan worden aangepast. De Dri-Seat reductie-inzet zorgt voor een anatomisch correcte positie en voldoende luchtcirculatie.
De autostoel wordt geleverd met een textiele stuurhoes, bekerhouder, tasje en bel.
WAARSCHUWING! Bij montage met achterwaarts gerichte autostoel gebruik de stoel niet waar de voorste airbag actief is.
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 13.6 kg |
| Product hoogte | 59 cm |
| Product lengte | 56 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 62 cm |
| Verpakking lengte | 59 cm |
| Verpakkingsgewicht | 15.53 kg |
| EAN | 5903771707398 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | - stoel - USB-kabel - sigarettenaansteker die de ventilator van stroom voorziet |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Zwart Air |
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 40 cm |