Lionelo henny is een interactieve schommel voor plezier en ontspanning. Het unieke WhisperQuiet mechanisme zorgt voor soepel en zacht schommelen waardoor het kind gemakkelijker in slaap valt. Henny bevat 10 melodieën waarvan het volume vrij aangepast kan worden. De speelgoedjes en kleurrijke, subtiele lichtjes dat de zintuigen van de baby ontwikkelen vormen een extra attractie. De elektrische speelboog heeft een positief effect op de fantasie en motoriek van het kind en is geschikt vanaf de eerste levensdagen.
Pas de schommelsnelheid aan, aan het gewicht van het kind. Antislip voetjes voorkomen onbedoelde bewegingen van de schommel.
Het extreem stille, unieke mechanisme zorgt voor soepel en zacht schommelen waardoor het gemakkelijk wordt om de baby in slaap te brengen.
Kalmerende muziek en natuurgeluiden zullen de baby in slaap wiegen. Het volume van geluiden kan worden aangepast.
Geeft een positief effect op de ontwikkeling, verbeelding en motoriek van het kind vanaf de eerste levensdagen. Deze speelboog bevat 3 teddyberen en 3 pluche wolken.
De lichtprojector straalt een zacht licht uit in 7 verschillende kleuren. Dit stimuleert de ontwikkeling van het kijkvermogen en ontwikkelt tegelijkertijd de motorische coördinatie van het kind.
Een zachte rugleuning met hoofdsteun zorgt voor de juiste lichaamshouding en ondersteuning van het hoofdje.
Zorgen voor meer veiligheid tijdens het gebruik. Extra kussens verhogen het comfort en voorkomen schuren van de gevoelige babyhuid.
Deze unieke oplossing zorgt voor het veilig liggen van je baby. De wieg functie is alleen verkrijgbaar bij deze Lionelo Henny.
Hiermee kan de rugleuning gewijzigd worden. Het garandeerd comfort en de mogelijkheid om de stoel 115 ° te draaien.
De vorm en locatie van het zwaartepunt lijken op een kangoeroezak. Dit verhoogt het gevoel van comfort en kalmeert de baby.
Deze schommel kan in de open lucht worden geplaatst zonder zorgen te moeten maken over insectenbeten. Luchtig gaas zorgt voor een goede luchtcirculatie.
Laat toe om geselecteerde melodieën in MP3-formaat voor het kind af te spelen. De muziek kan reschtreeks vanaf de USB-stick worden afgespeeld.
Specificaties:
WAARSCHUWING! Gebruik dit product niet meer wanneer het kind zonder
hulp kan zitten of meer dan 9 kg weegt. Dit product is niet bedoeld om
langere tijd in te slapen.
| Product hoogte | 118.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 89.50 cm |
| Verpakking breedte | 49.30 cm |
| Verpakking hoogte | 39.70 cm |
| Verpakking lengte | 72.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 14.54 kg |
| EAN | 5903771701013 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby wipstoeltje muskietennet 6 hangend speelgoed Stroomvoorziening Gebruikershandleiding |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Verstelbare rugleuning |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Accu/batterij model | 4.5V, 6V-blok |
|---|---|
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 13 kg |
| Accu/batterij technologie | Lithium |
|---|
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij code | R20 |
| Inklapbaar |
|---|