Lionelo Hugo i-Size is een autostoeltje speciaal voor de groeigroep 100-150 cm (ongeveer 4 tot 12 jaar oud). Het model voldoet aan de strenge R129-norm en voldoet dus aan alle veiligheidsnormen. De Hugo i-Size is ontworpen om naar voren gericht geïnstalleerd te worden.
Bovendien past hij in elke auto - hij kan worden uitgerust met zowel autogordels als het ISOFIX-systeem. Geavanceerde zijbescherming en een versterkte hoofdsteun met Memory Foam garanderen het hoogste niveau van bescherming.
Versterkte hoofdsteun beschermt het hoofd en de nek van het kind tegen letsel. De Memory Foam is zeer veerkrachtig en absorbeert spanning goed.
De Hugo i-Size onderscheidt zich door zijn universele installatiemethode - hij kan zowel met het ISOFIX-systeem als met autogordels worden bevestigd, dus hij past in elke auto. Kinderen in de 135-150 groeigroep kunnen de wieg alleen gebruiken. De ISOFIX-systeemmarkeringen geven aan wanneer het autostoeltje correct is geïnstalleerd, terwijl de kenmerkende groene hulplijnen je laten zien hoe je het correct vastmaakt met de autogordels.
Met de 8-traps hoofdsteunverstelling kun je de stoelinstellingen aanpassen aan de veranderende behoeften van je opgroeiende peuter. De brede en comfortabele zitting zorgt voor een comfortabele reis.
Comfortabele armleuningen zorgen voor het comfort en ergonomie van het kind. Bovendien houden ze de gordels in de juiste positie waardoor de veiligheid toeneemt. De hele structuur van de autostoel - zitting, hoofdsteun en zijkanten - is bekleed met het EPE-schuim voor meer comfort voor het kind.
SET:
AFMETINGEN:
GEWICHT:
| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6.4 kg |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 45.50 cm |
| Verpakking breedte | 61 cm |
| Verpakking hoogte | 46 cm |
| Verpakking lengte | 32 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.30 kg |
| EAN | 5903771706032 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Autostoel |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Zwart-Rood, 100-150 cm |
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Universeel, Engels |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 11 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix, Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Minimum lengte kind | 100 cm |