De Lionelo Lars i-Size is een autostoel die voldoet aan de strenge R129 norm en dus aan de hoogste veiligheidsnormen. Het model is bedoeld voor de groeigroep 100-150 cm en is ontworpen voor voorwaarts gericht installeren (FWF). Belangrijk is dat het zitje wordt bevestigd met 3-puntsgordels, zodat het in elke auto past.
De 10-standen hoofdsteunverstelling en de Memory Foam-versteviging dragen niet alleen bij aan een hoog niveau van comfort, maar vergroten ook het beschermingsbereik voor kritieke punten zoals het hoofd- en nekgebied.
Voldoet aan de strenge i-Size standaard
Het stoeltje voldoet aan de nieuwste R129-goedkeuring, die het hoogste veiligheidsniveau garandeert.
Hoofdsteun van Memory Foam
De hoofdsteun is verstevigd met Memory Foam, dat dankzij de hoge veerkracht spanning absorbeert en het hoofd en de nek van het kind verder beschermt.
Bevestigd met 3-punts veiligheidsgordels
Het stoeltje wordt bevestigd met behulp van de veiligheidsgordels wat zorgt ervoor dat het op elke auto past. De kenmerkende groene hulplijnen, die de juiste positie van de gesp aangeven, helpen om de peuter correct vast te maken. En de ergonomische armsteunen houden de gordel in de juiste positie.
Het groeit met het kind mee
De 10-traps hoofdsteunverstelling draagt niet alleen bij aan een grotere veiligheid voor kinderen, maar maakt het ook mogelijk om de stoel aan te passen aan de veranderende behoeften van de passagier.
Aandacht voor comfort
De brede en comfortabele zitting is bovendien bekleed met EPE-schuim, wat het comfort tijdens het dagelijks gebruik aanzienlijk verhoogt. Bovendien kan de rugleuning worden verwijderd, wat het voor ouders aanzienlijk makkelijker maakt om de stoel op te bergen als dat nodig is. Voor nog langer gebruik kan de bekleding worden verwijderd en gewassen.
SET:
AFMETINGEN:
GEWICHT:
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 4.2 kg |
| Product hoogte | 55 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 63 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.38 kg |
| EAN | 5903771705608 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Lionelo Lars i-Size Autostoel, handleiding |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Zwart / Grijs |
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Universeel, Engels |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Minimum lengte kind | 100 cm |