Lionelo Mira is een grote en duurzame maar ook wendbare en comfortabele wandelwagen voor kinderen van 6 tot 48 maanden. Comfortabel zowel voor de kleintjes als voor de ouders. Het is perfect voor stadswandelingen en is ook zeer wendbaar en met de grote, onderhoudsvrije wielen komt hij ook goed uit in terrein. Veel mogelijkheden om te verstellen (voetensteun, rugleuning tot liggende positie, duwstang) zorgen ervoor dat de wandelwagen zich perfect aan de lengte van zowel het kind als de ouder aanpast.
Geen enkel weer is te erg want de XXL - kap is waterdicht en voorzien van een hoog zonbeschermingsfilter. Het heeft ook een extra opvouwbaar paneel en een ventilatievenstertje. Het hele ontwerp is goed doordacht en de wandelwagen is uitgerust met oplossingen die handig zijn tijdens dagelijkse wandelingen. Zo is een vakje voor de telefoon, de voetensteun met een schone zone, de reflecterende strip op de ruime mand en de inbegrepen bekerhouder. Mira is een kinderwagen die voor comfort tijdens wandelingen zorgt. En het kan je ook heel lang begeleiden.
Waterbestendige kap met UPF50+ zonbeschermingsfilter zorgt voor effectieve bescherming van het kind. Regen, sneeuw of zonneschijn -geen weer staat je in de weg.
In de XXL-kap heeft het kind (zelfs een ouder kind) veel ruimte. De kap heeft een extra, opvouwbaar paneel met een rits, een ventilatievenstertje en een zonnekap.
Achter de rugleuning is een ventilatiepaneel en in de kap een extra venstertje. Het is een zeer handige oplossing voor warmere dagen.
De grote, onderhoudsvrije PU-wielen en dubbele vering doen hun werk. Je zal zelfs op oneffen terrein comfortabel rijden.
De beugel kan gedeeltelijk worden losgemaakt, zo wordt voor het kindje gemakkelijker om in de kinderwagen te komen. En wanneer het oudere kindje geen beveiliging meer nodig heeft, kun je de beugel volledig verwijderen.
De rugleuning en voetensteun kunnen worden aangepast aan de actuele lengte van het kind. Als het kind groter wordt, kan de voetensteun worden ingeklapt, zodat het zijn langere benen comfortabel op een speciale steun kan rusten.
Verschillen de ouders in lengte? Geen probleem! Je kan de duwstang gemakkelijk aan eigen lengte aanpassen!
Wanneer je maar wilt– want door de toepassing van eco-leer hoef je het alleen maar met een vochtige doek af te vegen en het vuil verdwijnt. In een mum van tijd en klaar!
De wandelwagen kan gemakkelijk worden ingeklapt. Het verplaatsen ervan naar de auto of het dragen over trappen is geen enkel probleem.
Op de mand is een reflecterende strip. Zo ben je zichtbaar in het donker.
Het uitklapbare zitje is 92 cm en een dutje is altijd comfortabel. De rugleuning kan nog volledig worden neergeklapt, wat de meest comfortabele positie is om in slaap te vallen.
Achter de rugleuning vind je een gemakkelijk toegankelijk zakje. Sleutels, telefoon of portemonnee... altijd binnen handbereik.
De mand is zeer ruim. Het biedt ook toegang toe wanneer de rugleuning volledig naar achteren is geklapt!
"WAARSCHUWING: Dit product is niet geschikt om mee hard te lopen of te skeeleren.
De kinderwagen is geschikt voor kinderen van 0 tot 4 jaar en tot een maximum gewicht
van 22 kg (afhankelijk van wat het eerst komt)."
| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.15 kg |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 88 cm |
| Verpakking breedte | 83 cm |
| Verpakking hoogte | 44 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.60 kg |
| EAN | 5903771719964 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | - frame van kinderwagen - rubberen wielen voor elk terrein (PU), - bekerhouder, - muggennet |
| Kleur | Zwart, Onyx |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Introductie | 2025 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 25 cm |
| Product lengte ingeklapt | 88 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 2 posities |
| Type wielen | Alle wielen zijn vaste wielen |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 55 cm |
|---|