Het kinderautostoeltje is uitgerust met een diep zitvlak, waardoor het kind ook in onvoorspelbare situaties beschermd is. De bescherming wordt aangevuld met extra versterkingen in het lendengebied.
De bekleding is gemaakt van speciale vezels die de stof een geschikte dikte geven en tegelijkertijd luchtdoorlatend zijn. Elegante, comfortabele en aangename bekleding voor de huid bewijst zich uitstekend op lange reizen. De bekleding kan eenvoudig worden verwijderd en gewassen. De meeste vervuiling kan al bij het stofzuigen worden verwijderd.
Ze ontlasten de armen en verhogen het reiscomfort op lange afstanden. De armleuningen helpen het gevoelloosheidsgevoel en constante spanning van de armspieren te voorkomen, waardoor de reis voor het kind niet zwaar wordt.
Scheurvaste riemen houden het kind stevig in het kinderzitje. Extra kussens aan de riemen voorkomen schaafwonden van de gevoelige huid van het kind en de anti-slip kussens zorgen voor de juiste gordelligging.
Extra versterkingen absorberen de energie bij het opzetten van de zij- of achterboeien en zorgen voor het hoogste veiligheidsniveau van elke kant.
De brede en diepe hoofdsteun verhoogt de veiligheid van de kleine passagier. De 4-traps hoogteverstelling van de hoofdsteun maakt aanpassing aan de grootte van het kind mogelijk.
Zachte inleg voor kleinere kinderen zorgt voor comfort en veiligheid. Het inzetstuk kan dubbelzijdig worden gebruikt. Het is gemaakt van een stof die aangenaam is voor de huid.
Een speciale schuimlaag die zich in de zitting bevindt, past zich aan het gewicht en de lichaamsbouw van het kind aan. Het gebruik van deze technologie ontlast de wervelkolom van het kind.
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 4100 g |
| Product hoogte | 61 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 48 cm |
| Verpakking hoogte | 65 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.10 kg |
| EAN | 5902581652461 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik, mechanische schade |
| Verpakkingsinhoud | Nico autostoeltje Handleiding |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | geel, grijs |
| Materiaal | Foam |
| Taal handleiding | Engels, Universeel |
|---|
| Introductie | 2017 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 1-2-3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 140 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Minimum lengte kind | 70 cm |