Wil je huishoudelijke taken inhalen? Of misschien gewoon ontspannen? Dan is de elektronische babyfoon Lionelo Babyline 6.2 de perfecte oplossing voor jou. Hierdoor heb je altijd goed zicht op je kind. Met de speciale clip die in de set zit, kun je hem overal monteren, bijvoorbeeld bij een ledikant, op de rand van een tafel of een bedlamp.
Je ziet je kind altijd op een groot, goed leesbaar 12,7 cm scherm met FullHD resolutie. De hoge verversingssnelheid zorgt voor een vloeiend beeld zonder vertragingen.
Het apparaat werkt tot 40 meter binnen en 200 meter buiten.
Dit apparaat zal je informeren als hij zijn bereik verliest.
Het activeert een alarm als het onder de 18°C zakt of boven de 30°C stijgt.
De elektronische babyfoon Lionelo Babyline 6.2 werkt twee kanten op. Het apparaat zal u onmiddellijk informeren wanneer het een geluid detecteert, bijvoorbeeld een huilende baby. Je ziet en hoort het kind, maar hij hoort jou ook.
Het apparaat herinnert jou met vaste tussenpauzen aan de voedingstijd: 2,5 uur; 3 uur; 3,5 uur; 4 uur; 4,5 uur; 5 uur; 5,5 uur.
De babyfoon kan 8 soundtracks afspelen: 4 slaapliedjes en 4 verschillende natuurgeluiden. U kunt het geluid en de helderheid aanpassen aan uw voorkeuren.
Het apparaat is vooraf geconfigureerd - zet het gewoon aan en selecteer de taal naar keuze.
This is a special system that sends the necessary notifications and is responsible for saving the battery. Activates the screen when the baby moves or cries. Until then, the screen is off to save battery.
Every movement of your beloved child can be recorded on a microSD memory card in .avi format.
SET :
MONITOR SPECIFICATION :
SPECIFICATION CAMERA :
| Product breedte | 9.5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.5 kg |
| Product hoogte | 9.5 cm |
| Product lengte | 1.5 cm |
| Verpakking breedte | 183 mm |
| Verpakking hoogte | 107 mm |
| Verpakking lengte | 194 mm |
| Verpakkingsgewicht | 703 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5903771703093 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | - monitor - camera - voedingsadapter x 2 - USB-C kabel van 1 m lang - microUSB-kabel van 1 m lang - kit voor wandmontage van de camera |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Geen |
| Kleur | Wit / Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Nederlands, Universeel, Engels |
|---|
| Introductie | 6.2 |
|---|
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | - |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 5 in |
| Bereik binnenhuis | 40 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 200 m |