Zoey wandelwagen is comfort en veiligheid in een elegante stijl. Wandelingen in de omgeving en langere reizen zullen uiterst comfortabel zijn voor zowel het kind als de ouder dankzij de interessante oplossingen die in de set worden gebruikt. Een grote, comfortabele stoel met een hoge rugleuning gecombineerd met een frame zorgen voor een grote veelzijdigheid en de mogelijkheid om elk moment samen te vieren. Een speciale overkapping biedt volledige bescherming tegen zon, regen en wind.
Om ervoor te zorgen dat de baby altijd comfortabel is, is de wandelwagen uitgerust met een handig verstelsysteem - het mechanisme stelt u in staat om de positie van liggend naar zittend te veranderen. Door de traploze riemverstelling kan het kind zowel genieten van een lekker dutje als nieuwsgierig naar de wereld om hem heen kijken. Door de volledig vlakke positie kan het kind de kinderwagen vanaf de geboorte gebruiken.
De voetensteun kan in twee comfortabele standen worden gezet, waardoor het comfort van een kleine passagier gegarandeerd is. De voetsteun is gemakkelijk schoon te houden - veeg hem gewoon af met een doek, want hij is bedekt met eco-leer.
Dankzij het grote hokje in Zoey wandelawagen staat geen enkele weersomstandigheid je in de weg voor een wandeling. Het beschermt de baby perfect tegen wind, regen en zon, maar geeft hem ook meer binnenruimte. Een transparant venster met ventilatiegaas op het luifel zorgt ervoor dat ouders op elk moment kunnen zien of het kind iets mist. De luifel heeft een UPF 50+ filter dat UV-stralen weerkaatst, wat zorgt voor de juiste temperatuur in het hokje, wat een positief effect heeft op het comfort van de baby. Het hydrofobe materiaal zorgt voor waterbestendigheid, waardoor de baby zelfs in de regen veilig is.
De Zoey wandelwagen is uitgerust met een eenvoudig opvouwsysteem tot een compact formaat, waardoor hij niet veel ruimte in beslag neemt tijdens het opbergen. Dankzij de eenvoudige en snelle montage van de "klik"-wielen kunt u ze in een paar seconden van het frame losmaken, waardoor de in beslag genomen ruimte verder wordt verminderd. Dubbel vouwsysteem en een slot tegen spontaan opvouwen verhoogt het veiligheidsniveau. Het lage gewicht maakt hem zeer mobiel, zodat hij gemakkelijk kan worden verplaatst of de trap op kan worden gedragen.
Dankzij de 3-traps verstelling van het handvat is het rijden met de kinderwagen comfortabel voor zowel lange als kortere ouders.
Een ruime mand biedt plaats aan alle benodigde verzorgingsaccessoires en het favoriete speelgoed van de baby. Het is ook perfect om te winkelen.
Dankzij de gemakkelijke toegang tot de gordels kunnen ze snel en eenvoudig aan het kind worden aangepast.
Het comfort van de baby mag niet afhankelijk zijn van het terrein. Wielen met grote diameter van EVA-schuim (achter - 23,5 cm, voor - 17 cm) bieden buitengewone stabiliteit en grip en zijn bestand tegen slijtage. Ze zijn uitgerust met een eenpootsrem die de veiligheid garandeert en een optionele draaivergrendeling.
Schokdempers verminderen schokken aanzienlijk bij het rijden op oneffen oppervlakken. De Zoey-kinderwagen is uitgerust met een dubbel trillingsreductiesysteem - schokdempers, geplaatst in de achter- en voorwielen, maken Zoey een kinderwagen die perfect geschikt is voor zowel de stad als "offroad".
De veiligheidsbeugel kan aan elke kant snel worden losgemaakt en opzij worden geklapt voor een comfortabele positionering van het kind. Hierdoor is het niet nodig om aan de structuur te "bevestigen" en de hoofdband volledig te verwijderen - uw tijd is het belangrijkste! De hoofdband biedt veel ruimte, zodat u uw kind comfortabel kunt aankleden voor een winterwandeling.
Ze zorgen voor meer veiligheid tijdens het rijden. Extra kussens verhogen het reiscomfort en voorkomen schuren van de gevoelige huid van het kind.
De stof die in de wandelwagen wordt gebruikt, is zeer slijtvast en rekbaar en is tegelijkertijd huidvriendelijk van een kleine reiziger. Dit materiaal is zeer gemakkelijk schoon te houden.
Het frame is gemaakt van aluminium - het is bestand tegen beschadiging en de structuur behoudt jarenlang zijn glans. Daarnaast is het aluminium frame extreem licht en corrosiebestendig.
De kinderwagen heeft een meerstapsverificatie ondergaan - hij heeft zowel een aantal interne controles als tests doorstaan in een onafhankelijk certificeringslaboratorium - Intertek. Volledige naleving van de Europese veiligheidsnorm EN 1888.
De universele klamboe is gemaakt van luchtig gaas bedekt met elastische stof. Zeer eenvoudig te installeren, sluit nauw aan op de kinderwagen en biedt bescherming tegen muggen en andere ongenode gasten.
Het afneembare houder biedt zelfs plaats aan een literfles met drank, waterfles of thermoskan. Het handvat zelf volgt de vorm van de fles en houdt hem stevig op zijn plaats.
Zoe wandelwagen is niet geschikt voor te gebruiken tijdens hadrlopen of skaten.
WAARSCHUWING! Dit product is niet geschikt om mee hard te lopen of te skeeleren. Het product is ontworpen voor kinderen van 6 maanden tot 3 jaar, maximaal gewicht van het kind 15 kg.
| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 105 cm |
| Product lengte | 88 cm |
| Verpakking breedte | 47 cm |
| Verpakking hoogte | 23.50 cm |
| Verpakking lengte | 86.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| EAN | 5903771701051 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | misbruik |
| Verpakkingsinhoud | Zoey |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | 360°, UPF 50+, EN 1888 |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 93 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 112 cm |
| Product lengte ingeklapt | 34 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 88 cm |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | Stad |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 8 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 55 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 55 cm |