| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 22.50 cm |
| Verpakking hoogte | 30.10 cm |
| Verpakking lengte | 8.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
| EAN | 8719638742320 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 slaapzak |
| Kleur | Mint |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |