De Little Dutch Badcape Vintage Little Flowers kan worden gebruikt om je kindje af te drogen of in te wikkelen na het badderen of douchen. De badcape is voorzien van een capuchon, die ervoor zorgt dat ook het hoofdje van je kindje lekker warm blijft. De capuchon en de rand van de badcape zijn afgewerkt met een vrolijk bloemen printje: de vintage little flower print.
Afmetingen:
Eigenschappen:
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1.50 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 215 mm |
| Verpakking hoogte | 86 mm |
| Verpakking lengte | 281 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
| EAN | 8718734812432 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 badcape |
| Kleur | meerkleurig |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 100x100 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |