| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 205 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 8720168533869 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1,000 |
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | De badcape Little Goose is te gebruiken als hand- of omslagdoek en is gemaakt van een dikke kwaliteit badstof die heel comfortabel aanvoelt. Heerlijk om je kindje in te wikkelen na het badje. De zachte capuchon houdt het hoofdje van de kleine lekker warm. Eigenschappen van deze Little Dutch badcape - Little Goose: Afmeting: 75 x 75 cm Materiaal: 100% katoen Wasbaar in de wasmachine Dit Little Dutch product is maatschappelijk verantwoord en kinderarbeid vrij geproduceerd |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |