| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| EAN | 8714929002930 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Badcape in de kleur Pale Pink met Sweet Butterfly dessin 100% Katoen. |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Materiaalbeschrijving | 100% Katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 85x85 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |