Pak je kindje lekker in na het badje, douche of zwemmen met de Meyco Baby Badcape Basic Jersey Cheetah. Je slaat de cape aan twee kanten om het lijfje en de capuchon over het hoofdje, waardoor je kindje zich heerlijk warm en geborgen voelt.
Deze set bestaat uit twee badcapes: één in een effen kleur en één in een trendy cheetah print. Ze zijn beiden gemaakt van twee lagen 100% katoen, waardoor ze erg goed vocht opnemen en superzacht aanvoelen.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je de badcape langer mooi
Meyco Baby Budget Basics collectie
De items uit de Meyco Baby Budget Basics collectie zijn verkrijgbaar in vele kleuren, uitgevoerd in kwalitatieve materialen én goed te mix & matchen met de complete Meyco Baby collectie.
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 203 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| EAN | 4054703872415 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 Meyco badcapes |
| Kleur | Forest Green |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 80x80 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |