De Meyco hydrofiele badcape is gemaakt van 100% katoen. Heerlijk zacht en comfortabel voor de tere babyhuid. Het hydrofiel neemt goed vocht op en is sneldrogend. De badcape met capuchon is fijn om je kindje in te wikkelen na het douchen en zwemmen of als je lekker op de bank zit. De badcape is extra lang, waardoor hij makkelijk is terug te vouwen over je kindje zodat je kindje niet direct bloot ligt.
Kenmerken:
| Product breedte | 90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 293 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 305 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| EAN | 4054703469332 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco badcape |
| Kleur | Camel, Offwhite |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 80x80 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |