| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 194 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 254 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| EAN | 8720168537591 |
|---|
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | Katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Patroon | Effen |