| Product breedte | 90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 293 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 315 mm |
| Verpakkingsgewicht | 174 g |
| EAN | 4054703469400 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco badcape |
| Kleur | Denim |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 80x80 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |