Deze Meyco Baby Badcape Panter is voorzien van een trendy panter print. Hiermee willen jij en je baby wel op pad, toch? En dat is geen probleem, want deze badcape is voorzien van een gat zodat je het ook kunt gebruiken in de autostoel.
De badcape bestaat uit twee lagen zacht katoen. Ook is de doek extra groot, zodat je hem kunt terugvouwen over je kindje. Met de capuchon zorg je ervoor dat je kindje volledig kan worden ingewikkeld in deze fijne doek na het badje of zwemmen. Kies uit verschillende mooie kleuren en mix & match de badcape met de complete Meyco Baby collectie.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je de badcape langer mooi
| Product breedte | 90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 185 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 307 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 4054703517552 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco badcape |
| Kleur | Neutral |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 90x90 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Panterprint |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |