Deze royale badcape met capuchon is van het merk Bébé-Jou.
Kwaliteit:
100% katoenen badstof
Dubbelzijdig gelust
Lusvast
Afmeting:
Breedte: 80 cm
Lengte: 90 cm
| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 257 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 8714929002794 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Badcape in de kleur Pale Pink met Sweet Butterfly dessin 100% Katoen. |
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 100% Katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 85x85 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Patroon | |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |