Je kindje blijft heerlijk warm in de zachte badcape. De badcapes zijn in verschillende kleuren verkrijgbaar en perfect met elkaar te combineren. Door de dubbele laag stof zijn de badcapes goed absorberend en lekker warm voor je kindje. De comfortabele capuchon zorgt ervoor dat het hoofdje van je kindje na het badderen niet te snel afkoelt. De bébé-jou fabulous badcapes hebben een afmeting van 75x85 cm en zijn Öeko-tex gecertificeerd.
| Product breedte | 85 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 269 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 271 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 8714929005382 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Badcape in de kleur Pale Pink met Sweet Butterfly dessin 100% Katoen. |
| Kleur | Pale Pink |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Materiaalbeschrijving | 100% Katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 85x85 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |